innerbanner
درباره ما

دربــــــاره بینــــــالود

شرکت تولیدی- شیمیایی بینالود در سال 1364 تاسیس و از آن زمان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی آغاز نمود. طی 30 سال فعالیت صنعتی شرکت بینالود با استفاده از بهترین مواد اولیه وارداتی و داخلی و با بهره گیری از تخصص و تجربه کارشناسان خارجی و داخلی توانسته بعنوان یکی از شرکتهای تولیدی مطرح و پیشرو در صنعت رنگ ایران گام به جلو برداشته و با اخذ گواهینامه ها و استانداردهای ملی و بین المللی کیفیت بالای محصولات و رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان عزیز را همواره سرلوحه کار خویش قرار دهد.
شرکت رنگسازی بینالود با استقرار سیستم های " ارزیابی تامین کنندگان " و " کنترل و تضمین کیفیت " تامین کنندگان صاحب نام داخلی و خارجی را شناسایی نموده و نسبت به تهیه مواد اولیه برابر با استانداردهای کیفی روز دنیا اقدام می نماید. این شرکت همواره سعی دارد تا با انجام تحقیقات و ارائه راهکارهای مبتنی برتکنولوژی ، محصولات خود را منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی در اختیار مشتریان خویش قرار دهد. در این راستا شرکت بینالود آمادگی تولید انواع رنگ براساس درخواست و نظر مشتریان را دارا می باشد.


چشم انداز :
شرکت صنایع رنگ بینالود بر این باور است که رمز موفقیت ما ، ارتقاء کیفیت ، ارائه محصولات برتر، نوآوری و تولید محصولات جدید مطابق با استانداردهای روز جهان می باشد. ارائه راهکار های نوین و افزایش رضایت مندی مشتریان در زمینه تولید رنگ و مواد شیمیایی و خدمات ترافیکی پشتوانه محكم برای رسیدن به اهداف بزرگ ما است.

واحد خط کشی ترافیک شرکت رنگ بینالود :
شرکت رنگسازی بینالود دارنده نشان استاندارد ملی ایران در زمینه تولید انواع رنگهای ترافیکی و دارای رتبه A اجراي خط كشي از اداره كل دفتر ایمنی راه و حریم وزارت راه و شهرسازي می باشد . این شرکت با در اختیار داشتن اکیپهای تخصصی و پیشرفته با تجهیزات نوین، دانش فنی و مهندسی ترافیک آماده ارائه کلیه خدمات ترافیکی براساس استانداردهای ملی و بین المللی به شرح زیر می باشد:
• اجراي عملیات خط كشي محوری ، ممتد ، منقطع با انواع رنگهاي سرد و دو جزئی . مورد استفاده در بزرگراهها ، جاده ها و فرودگاهها و ...
• اجرای عملیات خط کشي انواع خطوط عرضي ، عابر پياده ، کا هنده سرعت و...
• اجرای انواع خط پارک اتومبيل، ايستگاه هاي اتوبوس و تاکسي و مسیر های ویژه و انواع هاشور و سطوح خاص :
• استفاده از ماشین آلات پيشرفته و مکانیزه در اجراي عملیات خط كشي محوري با رنگهای تک جزئی و دو جزئی.
• رنگ آمیزی جداول و معابر شهری و روستایی و اجرای انواع نقوش ، نوشتار و سایر علائم ترافیکی .
• کنترل کیفیت قبل ، حین و بعد از اجرای خط کشی ، توسط کارشناسان مجرب و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته مطابق استاندارد های ملی و بین المللی با اجراي استانداردهاي زیست محيطي و اجراي خط كشي با رنگ های اکریلیک .
• کلیه خط کشی ها متناسب با طول عمر و استاندارد های مربوطه دارای ضمانت ماندگاری می باشند.

 


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به شرکت تولید رنگ بینالود تعلق دارد